Ls Traktör den Yeni “Plus Serisi”

22 April 2009 | Yorum Yok | Ekonomi

Ls Traktör den Yeni “Plus Serisi”

Anadolu Grubu bünyesinde bulunan Anadolu Motor, LS Traktör’ün yeni Plus Serisi’ni de Türkiye’ye getirdi.

Anadolu Grubu, Güney Koreli LS Grup’la yaptığı işbirliğini sürdürüyor. Anadolu Motor,  bir yıldır distribütörlüğünü yaptığı LS Traktör’ün şimdi de üst segmentte yer alan Plus Serisi’ni, 70-80-90 HP güçlerindeki üç farklı modelle Türk çiftçisinin hizmetine sunuyor.

LS Plus Serisi, 4×4 özelliği, düşük yakıt tüketimine sahip yüksek teknolojili Iveco Euro3 motoru, 3 farklı hızda çalışabilen kuyruk mili, sürüngen özellikli 20 ileri-20 geri vitesli şanzımanı, hızı ve yüksek verimliliği ile her türlü toprak ve mevsim şartlarında performans gösterirken, klimalı-CD çalarlı orijinal kabini  ile konforlu bir sürüş sağlıyor.

LS Grup’la tecrübesini birleştirerek LS Plus Serisini Türk çiftçisinin hizmetine sunmanın memnuniyetini yaşadıklarını belirten Anadolu Motor Genel Müdürü Erdoğan Özoğul “Birim alandan getirisi yüksek ürünlerin yetiştiriciliğinin artmasına paralel olarak modern ekipman kullanımı da giderek yaygınlaşmaktadır. Yüksek teknolojili LS Plus Serisi traktörler sahip olduğu teknik özellikler ve çevre dostu motorları ile modern ekipman kullanımına uygun, ekonomik ve verimlidir.”dedi.

Tarım sektöründe ileri teknoloji içeren traktörlerle faaliyet gösterdiklerini ifade eden Özoğul, “LS Plus Serisi Türkiye mevsim ve toprak şartlarına uygun olarak çiftçilerin beklentilerine göre üretildi” dedi.

Yorum yap

Ls Traktör den Yeni Plus Serisi

20 April 2009 | Yorum Yok | Ekonomi

Ls Traktör den Yeni Plus Serisi

Anadolu Motor, Türk çiftçisinin beğenisini kazanan LS Traktör’ün yeni Plus Serisi’ni de Türkiye’ye getirdi. Anadolu Motor, bir yıldır distribütörlüğünü yaptığı LS Traktör’ün şimdi de üst segmentte yer alan Plus Serisi’ni, 70-80-90 HP güçlerindeki üç farklı modelle Türk çiftçisinin hizmetine sunuyor.

LS Plus Serisi, 4×4 özelliği, düşük yakıt tüketimine sahip yüksek teknolojili Iveco Euro3 motoru, 3 farklı hızda çalışabilen kuyruk mili, sürüngen özellikli 20 ileri-20 geri vitesli şanzımanı, hızı ve yüksek verimliliği ile her türlü toprak ve mevsim şartlarında performans gösterirken, klimalı-CD çalarlı orijinal kabini ile konforlu bir sürüş sağlıyor.

LS Grup’la tecrübesini birleştirerek LS Plus Serisini Türk çiftçisinin hizmetine sunmanın memnuniyetini yaşadıklarını belirten Anadolu Motor Genel Müdürü Erdoğan Özoğul, “Birim alandan getirisi yüksek ürünlerin yetiştiriciliğinin artmasına paralel olarak modern ekipman kullanımı da giderek yaygınlaşmaktadır. Yüksek teknolojili LS Plus Serisi traktörler sahip olduğu teknik özellikler ve çevre dostu motorları ile modern ekipman kullanımına uygun, ekonomik ve verimlidir.” dedi. Tarım sektöründe ileri teknoloji içeren traktörlerle faaliyet gösterdiklerini ifade eden Özoğul, “LS Plus Serisi Türkiye mevsim ve toprak şartlarına uygun olarak çiftçilerin beklentilerine göre üretildi” dedi.

Erdoğan Özoğul, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Türk çiftçisiyle buluşturulan LS Plus Serisi traktörlerin birçok avantajla birlikte satışa sunulduğunu ifade etti. Öncelikli amaçlarının müşteri memnuniyeti olduğuna dikkat çeken Özoğul, “Türkiye’nin bir çok noktasına yayılmış Anadolu Motor’un kurumsal yapısına uygun bayi ve servis ağı ile hizmet veriyoruz. Tüm satış ve satış sonrası hizmetler personelini, bayi ve yetkili servisleri belirli aralıklarla gerekli teorik ve pratik eğitimlerden geçirerek müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetin kalitesini yüksek tutuyoruz.” diye konuştu

(CİHAN)

Yorum yap